Sākas grupas “Astro’n’out” albuma iepriekšpārdošana

Raksta attēls - Sākas grupas “Astro’n’out”  albuma iepriekšpārdošana Fotokolāža: Miks Užāns, publicitātes foto

06.12.2016 / Parmuziku.lv

Šodien, 6.decembrī, sākas grupas “Astro’n’out” jaunākā albuma “URDA” iepriekšpārdošana interneta vietnē eKase.lv, savukārt albuma prezentācija plašākai publikai paredzēta nākamā gada 5. janvārī.

“Urda” ir jau piektais grupas “Astro’n’out” studijas albums par sajūtām, kas liek atkal un atkal uzdot sev mūžīgi urdošos, bet, iespējams, nekad neatbildamos jautājumus. Tajā ir 12 dziesmas, kuru priekšvēstneši ir iepriekšējos divos gados izdotie singli “Turies” un “Atskatos”, kā arī novembra sākumā izdotais singls “Satiksimies, tiksimies”.

Grupa “Astro'n'out” sadarbībā ar producentu un albuma dziesmu līdzautoru DJ Rudd  jaunajā albumā dažādo savu skanējumu, atsakoties no kategorizēšanas konkrētā žanrā – līdzās ierastajiem ģitāru tembriem jūtama elektroniskās un deju mūzikas klātbūtne, kā arī eksperimentālāki indie-pop analogo sintezatoru tembri. Tāpat arvien lielāka nozīme tiek pievērsta skaņu dizainam, kas grupai ļauj atklāt jaunas muzikālās takas, bet klausītājiem, mūzikas gardēžiem, sniedz patīkamu muzikālu piedzīvojumu.

Albuma “URDA” iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties lētāk - cena interneta vietnē eKase.lv ir 7,99 eiro, digitālā formāta albuma cena ir 6,99 eiro, savukārt komplekta cena ir 9,99 eiro. Tāpat kopš 2. decembra atsevišķi iespējams iegādāties singlu “Satiksimies, tiksimies”.

Jau ziņots, ka nākamgad grupa dosies ilgi gaidītā un plānotā koncerttūrē. Kā norāda grupas soliste Māra Upmane-Holšteine, “jaunajā koncertprogrammā mēs izspēlēsim spilgtākās skaņu ainavas un galvenos albuma jautājumus, vienlaikus ar scenogrāfijas palīdzību radot kosmisku atmosfēru. Protams, kopīgi atcerēsmies arī savas iepriekšējo albumu pērles.”

 Koncertu norises vietas:

  • 10.02. Līvānu kultūras nams
  • 11.02. Liepājas koncertzālē „Lielais dzintars”, Liepājā
  • 14.02. Latgales vēstniecībā „GORS”, Rēzeknē
  • 24.02. Aizkraukles kultūras namā
  • 03.03. „Vidzemes koncertzālē”, Cēsīs
  • 24.03. koncertzālē „Palladium”, Rīgā
  • 01.04. Siguldas koncertzālē „Baltais Flīģelis”
  • 15.04. Jelgavas kultūras namā

 Koncerta biļetes dažādās Latvijas pilsētās un Rīgā pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!