Samanta Tīna izdod jaunu dziesmu “I'm The Woman”

Raksta attēls - Samanta Tīna izdod jaunu dziesmu “I'm The Woman” Publicitātes foto

20.05.2021

Šovakar, 20. maijā, dziedātāja Samanta Tīna kāps uz lielās Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa skatuves, kur pārstāvēs Latviju ar dziesmu “The Moon Is Rising”, piedaloties otrajā pusfinālā ar 15. kārtas numuru, un cīnīsies par iespēju uzstāties arī Eirovīzijas superfinālā, kas notiks 22. maija vakarā. Taču Samanta nolēmusi iepriecināt klausītājus vēl pirms sava uznāciena, izdodot jaunu dziesmu “I’m The Woman”.

“Tā kā pašlaik atrodos Roterdamā, domāju, ka tas būtu lieliski, ja es savā Eirovīzijas pusfināla dienā varētu izdot jaunu dziesmu, kas ir tieši par šādu pašu tēmu – par sievietes spēku – “I’m The Woman”,” stāsta Samanta.

Singls “I’m The Woman” tapis dziesmu rakstīšanas nometnē, kas sadarbībā ar “Latvijas Mūzikas attīstības biedrību/Latvijas Mūzikas eksports” 2020. gada rudenī tika organizēta speciāli Samantai. Nometnes mērķis bija uzrakstīt spēcīgu, skanīgu un konkurētspējīgu dziesmu, ar ko Tīna varētu piedalīties Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā. Šajā divu dienu ilgajā nometnē tika ierakstītas vienpadsmit dziesmu demo versijas, no kurām par Eirovīzijas dziesmu tika izvēlēts singls “The Moon Is Rising”, savukārt dziesma “I’m The Woman” ierindojās Samantas TOP 3. “Visas nometnē tapušās dziesmas es sarindoju secībā, lai izvēlētos īsto Eirovīzijai, un šī dziesma pārliecinoši bija manā trijniekā. Tā tapa nometnes otrajā dienā, un pie tās strādāja Arnis Račinskis un Jānis Jačmenkins,” atklāj Samanta.

“Dziesmas stāsts ir kā plūstošs un dabīgs turpinājums manai Eirovīzijas dziesmai “The Moon Is Rising” – par sevis pieņemšanu un tā, ar ko atšķiramies cita no citas, pieņemšanu par savu unikalitāti. Mīlēt sevi, turēt galvu augšā un iet savu ceļu neatkarīgi no tā, ko par tevi domā apkārtējie. Mums katrai ir savi sapņi un mērķi, un vienīgā, kura var tos sasniegt vai arī nesasniegt, esi Tu pati! Esi nesatricināma! Galvu augšā un drosmīgi dodies īstenot savus sapņus!” mudina Samanta.

“Dziesmai ir tapis lyric video, ko ar mani kopā, atrodoties šeit, Roterdamā, ir izveidojis Eirovīzijas priekšnesuma TV režijas konsultants Juris Matuzelis jeb Pepe. Brīvajos brīžos, kādu patiesībā šeit ir ļoti maz, mēs turpinām strādāt pie jauna materiāla. Šobrīd strādāju arī pie sava albuma,” atklāj Samanta Tīna.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!