Sevi piesaka puišu supergrupa FREEDOM

Raksta attēls - Sevi piesaka puišu supergrupa FREEDOM Publicitātes foto

09.11.2015 / Parmuziku.lv

Pieci Latvijas mūzikas un teātra pasaulē pazīstami mākslinieki - Normunds Rutulis, Valters Frīdenbergs, Nikolajs Puzikovs, Rihards Bērziņš un Emīls Kivlenieks - turpmāk skatītājiem būs zināmi arī kā kā puišu supergrupa FREEDOM.

Pirmo reizi publikas priekšā šādā sastāvā, ar saviem jaunajiem skatuves vārdiem – Džejs, Adams, Mets, Šons un Denijs puiši kāps 23. novembrī, kad Latvijas Jauantnes teātrī uz koncertzāles Rīga skatuves  pirmizrādi piedzīvos muzikālā komēdija Boyband.

Boyband ir stāsts par pasaulē slavenāko puišu grupu Freedom, tās tapšanas aizkulisēm, ceļu līdz slavai un atpazīstamībai, ko pavada lieliski hiti grupas izpildījumā. Boyband ir viens no britu dramaturga Pītera Kveltera darbiem, kas līdz šim iestudēts vairāk nekā 15 pasaules valstīs. Jāpiebilst, ka šī dramaturga darbi ir zināmi arī Latvijas skatītājiem – Latvijas Nacionālajā teātrī jau vairākas sezonas ar panākumiem tiek izrādīta P.Kveltera komēdija Žilbinoši, žibinoši!.

Ivara Lūša režisētajā izrādē Boyband uz skatuves redzēsim arī Āri Rozentālu, Raimondu Vazdiku, Jūliju Ļahu, Jāni Kirmušku un Latvijas Jaunatnes teātra Jauniešu studijas audzēkņus. “Muzikālā komēdija Boyband ļaus skatītājiem ielūkoties viņiem nepieejamajās šovbiznesa aizkulisēs – iepazīt to burvību un paskatīties uz saviem skatuves elkiem no pavisam cita skatu punkta,” saka režisors Ivars Lūsis.

Muzikālās komēdijas Boyband pirmizrāde notiks 23. novembrī, bet nākamās izrādes – 10. decembrī, 2. un 28. janvārī. Tiesa gan, biļetes uz 10. decembra izrādi vairs nav pieejamas, tādēļ skatītāji tiek aicināti laicīgi iegādāties biļetes uz turpmākajām izrādēm visas Biļešu paradīzes kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!