Sieviešu dienā ar tematikai atbilstošu skaņdarbu klajā st4rface un Danny Silver

Raksta attēls - Sieviešu dienā ar tematikai atbilstošu skaņdarbu klajā st4rface un Danny Silver Publicitātes foto

08.03.2024

Sieviešu dienā jeb 8. martā ar tematikai atbilstošu skaņdarbu klajā nākuši pašmāju mūziķi st4rface (īstajā vārdā - Reinis Aumeisters) un Danny Silver (Dāvis Paugurs). Jaunie mūziķi publicējuši skaņdarbu ar nosaukumu "Nevar pagulēt", kas jau ir pieejams kā "YouTube" un "Spotify", tā arī visos pārējos digitālajos mūzikas straumēšanas servisos.

Mākslinieku kopīgajā skaņdarbā tiek izdziedāta sajūta - brīdis, kad cilvēks nevar mierīgi pagulēt bez sava īpašā cilvēka klātbūtnes. Tikai tā var iegūt miera sajūtu, kas ir nepieciešama ikdienā, lai varētu funkcionēt pilnvērtīgi. Abi mūziķi jau iepriekš ir veiksmīgi sadarbojušies, kad 2023. gada vasarā izlaida kopīgu skaņdarbu ar nosaukumu "Izslēdz gaismu". Dziesma "YouTube" platformā ir sasniegusi 95 tūkstošus klausījumu, kamēr "Spotify" statistika tuvojas 45 tūkstošu atzīmei.

"Ar Dāvi ir izveidojusies lieliska darba ķīmija. Kad pērn iepazināmies, pat nenojautu, cik līdzīgi domājoši cilvēki esam. Saskanēja gan raksturos, gan mūzikā. Izveidojām dziesmu "Izslēdz gaismu" un pēc nelielas pauzes ķērāmies klāt arī "Nevar pagulēt" skaņdarbam. Aktīvi darbojamies pie vēl citiem jauniem projektiem. Esmu pārliecināts, ka jau drīzumā patīkami pārsteigsim arī ar citiem kopdarbiem," pacilāts par ilgtspējīgo sadarbību bija Reinis.

Ap skaņdarba tekstu darbojušies ir tikai abi dziedātāji. Tieši Dāvja studijā ir ierakstīta pati dziesma, kamēr ap tās apstrādi un producēšanu ir darbojies multimākslinieks Daaguchii (Dāgs Smilškalns). Dziesma ir simtprocentīgs pašmāju produkts un oriģināldarbs, sākot no pavadījuma, turpinot ar tekstu, kā arī beidzot ar vizuālo imidžu.

22 gadus vecais st4rface ir plašāks pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā "Viss ir fantastiski", "Viņa", "Man nevajag vēl vienu piedod" un citiem. Savā mūzikas karjerā jau paguvis sadarboties ar tādiem pašmāju māksliniekiem kā Punkts Uz I, Trench Mafia Locco, Grafomāns un vēl. Danny Silver toties ir pazīstams ar mūzikas veidošanu gan latviešu, gan angļu valodās. Viņa populārākais skaņdarbs "Piedod man" visās platformās kopumā tuvojas miljons klausījumu robežai. Tapāt Dāvis bija arī Latvijas mūzikas raidījuma "X Faktors" piektās sezonas dalībnieks, kurš aizcīnījās līdz pat krēslu izaicinājuma fāzei.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!