Sigapūras Satīns jaunās dziesmas video veltīts deviņdesmito gadu deju mūzikai

Raksta attēls - Sigapūras Satīns jaunās dziesmas video veltīts deviņdesmito gadu deju mūzikai Publicitātes foto

08.05.2019 / Parmuziku.lv

Latvijas repa supergrupa Singapūras Satīns saviem faniem nupat nodevusi sava gaidāmā otrā studijas albuma otro singlu “Briseles kāposts”.

Izaicinājumu Singapūras Satīnam sarakstīt dziesmu par Eiropas Savienību un Latvijas lomu tajā metuši jauniešu satura platformas “16+” pārstāvji. Tapis arī videoklips, kurā visai skaidri redzama puišu nostāja attiecībā pret Eiropas Savienību un drīzumā gaidāmajām Eiroparlamenta vēlēšanām.

 

“Šķiet, ka tas nav nekāds noslēpums, ka kopš laika gala esam iestājušies par vērtībām, kas mums ir svarīgas - brīvība, cieņa, vienlīdzība un, protams, nauda jeb kā tautā to mēdz saukt – “kāposts”. Pag, nauda nav vērtība? Nopietni? Labi, mēs kaut ko pārpratām,” atzīst mūziķi. “Jebkurā gadījumā, mēs ar šo dziesmu vēlējāmies nomest respektu visai brīnišķīgajai un nepelnīti piemirstajai Eiropas un Latvijas deviņdesmito gadu deju mūzikai, bez kuras mūsu popkultūra nebūtu uzplaukusi gluži kā tulpe Nīderlandes ganību laukā. Tas ir eiro-disko, jo mums patīk dabūt eiro un darīt disko, saprotat?” skaidro mākslinieki.

Dziesma “Briseles Kāposts” ierakstīta studijā “film naked” un pie tās  skaņas apstrādes darbojies latviešu producents Sandis Siliņš. “Briseles Kāposts” pieejams arī lielākajos straumēšanas servisos un kompozīcija būs iekļauta grupas gaidāmajā albumā. Par videoklipu parūpējies “Electric Art Life” kolektīvs, kas iepriekš uzņēma hita “Pārāk Jauna” vizualizāciju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!