Smagās mūzikas grupa Iron Wings izdod jaunu dzismu “Devil’s Lullaby”

Raksta attēls - Smagās mūzikas grupa Iron Wings izdod jaunu dzismu “Devil’s Lullaby”

04.01.2021

Dziesma ir singls no gaidāmā albuma. Dziesmas tematikā izmantots viens no slavenākajiem Šekspīra citātiem “Hell is empty and all the devils are here”. Dziesma un gaidāmais albums veido paralēles ar jau izdoto albumu “Dzejnieks”.

Dziesmas galvenā doma ir likt aizdomāties par ko mēs esam kļuvuši nepilna gada juku laikā, kad pat tuvākie cilvēki un draugi pārsātinātajā viedokļu jūrā, zaudē cilvēcību un ir gatavi viens otru saplosīt, kādu tikai sev, pieņemamu ideju vārdā.

Šīs bailes, neziņa, neiecietība pret viedokļu dažādību arī ir tā inde, kas saindē mūs pašus un mūsu pasauli. Vai tiešām mēs, sabiedrība, kura vairo naidu, neesam tie, kas rada šo elli kurā dzīvojam?

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!