"So Lucid Electric Feel" ar videoklipu "Bare Mountain" piesaka albuma tuvošanos

Raksta attēls - "So Lucid Electric Feel" ar videoklipu "Bare Mountain" piesaka albuma tuvošanos Publicitātes foto

11.08.2016 / Parmuziku.lv

Pašmāju psihodēliskā blūzroka grupa "So Lucid Electric Feel" izdod jaunu singlu "Bare Mountain" un pirmo grupas oficiālo videoklipu. Dziesma "Bare Mountain" ir pirmais vēstnesis gaidāmajam albumam.

Mūzikas klips veidots kā psihodēlisks domu lidojums, kurā mijas fantāzija un realitāte. "Mēs nevēlējāmies veidot klipā konkrētus tēlus un konkrētu stāstu, gribējām klipu aizpildīt ar mākslinieciskiem, improvizētiem, nestandarta kadriem, kuri atbilst dziesmas noskaņai," stāsta grupas solists Uvis Gailis.

"So Lucid Electric Feel" izpilda oriģinālmūziku angļu valodā. Grupas mūzikā liela nozīme ir improvizācijai, līdz ar to katra uzstāšanās ir unikāla. Kā paši mūziķi saka:

Principā, spēlējot, nekoncentrējamies uz to, kā dziesma skan ierakstā, vairāk ļaujamies konkrētā mirkļa sajūtām.

Grupā spēlē Uvis Gailis (ģitāra/vokāls), Guntis Kursišs (bass) un Raitis Kalniņš (bungas). Videoklipa autors: Dāvids Smiltiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!