Šovakar notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts

Raksta attēls - Šovakar notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts Publicitātes foto

30.11.2018 / Parmuziku.lv

Jau šovakar sākot no 20:00 Mūzikas namā “Daile” notiks “Austras balvas 2018” pasniegšanas ceremonija un nominantu koncerts. Balvas pasniegšanas ceremonijas ietvaros uzstāsies The Sound Poets, Tautumeitas, Arturs Skutelis, Polifauna, Sigma, Imants Daksis un Evija Vēbere, pasākumu vadīs “Pieci.lv” ētera personība Aleksis Vilciņš, savukārt par muzikālo noformējumu uzstāšanās starplaikos rūpēsies “Pieci.lv” dīdžejs un “Austras balvas” žūrijas loceklis Artis Volfs.

Pasākums tiešraidē tiks pārraidīts “Latvijas Radio 5 – Pieci.lv” ēterā, kā arī portālu “LSM.lv” un “Delfi.lv” videotranslācijās, bet ikvienam interesentam ir iespēja to apmeklēt arī klātienē, piesakoties bezmaksas biļetei internetā. Pasākuma organizatori atgādina, ka bezmaksas vietu skaits zālē ir stingri ierobežots un biļete negarantē iekļūšanu pasākumā, tāpēc stingri ieteicams uz pasākumu ierasties laicīgi. Ieeja pasākumā būs atvērta jau no 19:00, savukārt koncerta sākums plānots 20:00. Uzvarētāja paziņošana gaidāma neilgi pirms 22:00.

Tāpat kā iepriekšējās balvas pasniegšanas reizēs, arī šogad “Austras balvai” nominēti desmit pašmāju mūziķu albumi, kas izdoti laika posmā no pagājušā gada 19. oktobrim līdz šī gada 18. oktobrim. Šogad nominantu sarakstā iekļuvuši sekojoši albumi:

Arturs Skutelis un Tvērumi - Nekad nekur
Domenique Dumont - Miniatures De Auto Rhythm
Evija Vēbere - Sirdsbūt
Imants Daksis - Ass
Instrumenti - Atkala
Polifauna - You Look Like A Lost Soul
Sigma - Mitoloģijas
Spāre - Masa
Tautumeitas - Tautumeitas
The Sound Poets - Trīs

Lielākā daļa nominantu šovakar arī kāps uz skatuves “Austras balvas 2018” nominantu koncertā - to skaitā tādi mākslinieki kā The Sound Poets, Tautumeitas, Arturs Skutelis un Tvērumi, Sigma, Polifauna, Imants Daksis un Evija Vēbere. Tikmēr koncerta noslēgumā tiks nosaukts albums, kas šogad ieguvis “Austras balvu”.

Jāpiebilst arī, ka “Austras balvu” ieguvušais izpildītājs līdz ar tradicionālo Austras koka statuju saņems arī biedrības „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) balvu 1000 EUR apmērā turpmākajai karjeras attīstībai. Tāpat koncerta noslēgumā tiks pasniegta arī portāla “Delfi”  lasītāju simpātiju balva, kas dos iespēju par brīvu reklamēties portālā 1000 EUR apmērā. Šīs balvas ieguvēju nosaka portāla lasītāji, kas pēdējās divas nedēļas varēja balsot par saviem favorītiem īpašā balsojumā.

“Austras balvu” organizē mūzikas portāla “Intro.lv” žurnālisti Lauris Anstrauts un Normunds Vucāns sadarbībā ar "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv". Balvu uzvarētājiem nodrošina „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA), “Austras balvas” oficiālais mediju partneris ir portāls “Delfi”, savukārt noslēguma pasākumu atbalsta “Valmiermuižas alus” un restorāns “Austra”, kā arī “Austras balvas” biļešu partneris “Tixico”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!