Spītējot naktsdzīves ierobežojumiem Citi Zēni piedāvā ballīšu hītu "Parādi Kas Tas Ir"

Raksta attēls - Spītējot naktsdzīves ierobežojumiem Citi Zēni piedāvā ballīšu hītu "Parādi Kas Tas Ir" Publicitātes foto

04.12.2020

Pēc dziesmas ‘Vienmēr Kavēju’ panākumiem grupa ‘Citi Zēni’ turpina revolūciju Latvijas popmūzikā un izdod singlu ‘Parādi Kas Tas Ir’ no gaidāmā debijas albuma "Suņi Iziet Ielās".

“Lai gan koncerti un ballītes 2020. gadā izpaliek, gribējām radīt dziesmu, kura liek dejot pat tad, kad pasaule šķiet apstājusies,” komentāru iesāk ‘Citi Zēni’ solists un teksta autors Jānis Pētersons.

“Laikā, kad dejošana ir likuma pārkāpums un Netflix abonements ir pirmās nepieciešamības prece, mēs ballīti vairs nevaram uztvert pašsaprotami. Dziesma ir par kopīgiem svētkiem, kuri mums šobrīd pietrūkst,” dziesmas tekstu skaidro autors Dagnis Roziņš.

Otrais singls turpina grupas ‘Citi Zēni’ iesākto ceļu pretim debijas albumam, kuru producē Roberts Memmēns. Viņš guvis atpazīstamību kā šova ‘X Faktors’ dalībnieks un grupu ‘Framest’ un ‘Insomnia’ vokālists. Roberts dziesmas radīšanas procesu raksturo šādi: “Bija izaicinājums - radīt mūziku ballītēm, kuras šobrīd ir aizliegtas. Tieši ierobežojumi ir devuši sava veida stimulu komponēt ko muzikāli svaigu un līdz šim nedzirdētu.”

Dziesmai ir radīts arī videoklips, kurā galveno lomu spēlē starptautiski atzītā modele – Kristīne Zandmane. Veidojot videoklipu režisors Artūrs Streļuks ir notvēris “tās domas, ko mēs katrs ar sevi apspriežam, bet kautrējamies skaļi teikt līdz brīdim, kad ar mūzikas ritmiem sajūtamies brīvi. Tas ir ļoti privāts, bet tajā pašā laikā publisks noslēpums”. 

 Septembrī grupa "Citi Zēni" prezentēja dziesmu "Vienmēr Kavēju",  kas pāris mēnešu laikā ir ielauzusies Latvijas populārāko radiostaciju rotācijās. Dziesmas videoklips, kurā piedalās arī Lauris Reiniks, ir sasniedzis vairāk nekā 130 tūkstošus skatījumu YouTube platformā. Singls "Parādi Kas Tas Ir" kalpo kā grupas ‘Citi Zēni’ debijas albuma "Suņi Iziet Ielās" priekšvēstnesis. Tas būs aktuālās popmūzikas albums, kurā būs dzirdamas dziesmas pop, neo-soul un repa žanros. Plānotais izdošanas laiks ir 2021. gada pavasaris.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!