Trakajai grupai "RYGA" kopēja dziesma ar "Dzeguzēniem". Noskaties videoklipu!

Raksta attēls - Trakajai grupai "RYGA" kopēja dziesma ar "Dzeguzēniem". Noskaties videoklipu! Ekrānšāviņš

06.07.2016 / Parmuziku.lv

Grupas jaunākā dziesma “Summer Fest”, ir saulains un dzīvespriecīgs aicinājums šo vasaru pavadīt dodoties uz kādu no gaidāmajiem vasaras festivāliem.

Dziesma ierakstīta sadarbībā ar producentu Gintu Stankeviču, bet dziesmas ierakstā piedalījušies arī pazīstamākās Latvijas bērnu popgrupas “Dzeguzīte” mazie dziedātāji, kuriem nesagādāja problēmas nedz neierastais žanrs, nedz tas, ka dziesma ir angļu valodā. Savukārt dziesmas video versiju, filmējot ar viedtālruni, izveidojis pats dziesmas autors un grupas līderis Mārcis Judzis, kopā ar ģimeni labi pavadot laiku pludmalē. Videoklipa  pēcapstrādi veica Ritvars Bluks.

"Šī man bija pirmā sadarbība ar Gintu un jāteic, ļoti veiksmīga! Pie dziesmas strādājām daudzas dienas un brīžiem darbojāmies kā ķirurgi, veicot mikrooperāciju. Paldies “Dzeguzēniem”, kuri ieradās ar smaidīgām sejām un 30 minūšu laikā iedziedāja savu vokālo partiju. Viņi ir īsti profesionāļi! Paldies viņu vecākiem. Šī dziesma ir par mums pašiem, par to kā mēs izklaidējamies, dodoties uz kādu vasaras festivālu! Grupa “RYGA” novēl izbaudīt jautrību, smieklus, trakulības, iemīlēšanos, skūpstīšanos un visādas citādas dullības katram pašam savā šīs vasaras festivālā!" - atklāj Mārcis Judzis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!