Summer Sound ieskaņas pasākums Tallinas kvartālā kopā ar Ozolu

Raksta attēls - Summer Sound ieskaņas pasākums Tallinas kvartālā kopā ar Ozolu Publicitātes foto

08.07.2019 / Parmuziku.lv

17. jūlija vakarā Tallinas kvartālā urbānās noskaņās norisināsies Summer Sound festivāla ieskaņas pasākums.

Ieskaņas pasākumā apmeklētājiem jauno muzikālo materiālu atrādīs reperis Ozols, kurš uzstāsies arī festivālā Summer Sound. Līdztekus Ozola koncertam Tallinas kvartāla ex Stils telpās, norisināsies arī ielu basketbola sacensības ar vērtīgu balvu fondu, galda tenisa turnīrs un graffiti mākslinieka TronKarton apgleznotās sienas atklāšana.

Vakara sākums 19.00, reģistrācija ielu basketbola turnīram norisināsies uz vietas. Ieeja pasākumā bez maksas.

Festivālā Summer Sound uzstāsies čigānu panka karaļus Gogol Bordello, pasaules elektroniskās mūzikas topu līderi Sigala, lietuviešu elektroniskās mūzikas uzlēcošo zvaigzni Dynoro, nīderlandiešu DJ duetu The Him  un labākās pašmāju grupas un izpildītājus – Bermudu Divstūris, The Sound Poets, Aija Andrejeva, Jānis Stībelis, ansis, Carnival Youth, Labvēlīgais tips, Laime Pilnīga, Very Cool People feat. ansis, Edavārdi un Kristīne Prauliņa, Viņa, Double Faced Eels, Makree (Live), Chris Noah, leģendāro festivāla dīdžeju Tomu Grēviņu, DJ Aspirīns, DTD, ekstravaganto apvienību Ziedu Vija, lietuviešu Jauti, Jurga un Antikvariniai Kašpirovskio Dantys un vēl citus māksliniekus. Tuvojoties festivālam mākslinieku saraksts tiks papildināts.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!