Zināms "Summer Sound" pilnais mākslinieku saraksts un festivāla programmas laiki

Raksta attēls - Zināms "Summer Sound" pilnais mākslinieku saraksts un festivāla programmas laiki Publicitātes foto

20.07.2017 / Parmuziku.lv

Mākslinieku sarakstam pievienojas Elizabete Balčus, Miks Dukurs, Marta Grigale, Anita Intaite, Du Duo, Lauris Bush, Pop Rok Kids un citi.

Sadarbībā ar ilggadējo partneri, festivāla oficiālo radio – "Radio SWH", "Summer Sound" festivālā būs jaunas mūzikas skatuve "Priekšnams", uz kuras uzstāsies tādi mākslinieki kā Treeeye, Jānis Irbe, Jauda, Refleksija un citi. Savukārt otra jaunā skatuve - "Koncertsēta" - parka koku ieskauta, aicinās festivāla apmeklētājus atvilkt elpu mierīgākā gaisotnē, piedāvājot bagātīgu kultūras programmu; uz tās būs iespējams redzēt lieliskus pašmāju mūziķus, tostarp čella un ģitāras virtuozus, interesantu dažādību radīs improvizācijas teātris un dzejas slams. Uz skatuves kāps tādi mākslinieki kā Reinis Young, Tīna Šipkēvica, Elizabete Balčus, Miks Dukurs, Ipstens Kūns, Martin Confused, Baiba Dēķena, Aivis Gailītis, Gints Cālītis, Greg John, Vilksnevilks un improvizācijas teātris "Prieka Ministrija".

 

Esam teju finiša taisnē, lai jau nākamajā nedēļas nogalē pienācīgi sagaidītu festivāla viesus. Patiess prieks par to, ka muzikālā programma festivālā ar katru gadu kļūst daudzveidīgāka – šogad Summer Sound ies pie sirds gan enerģiskāku ritmu cienītājiem, gan mierīgākas atmosfēras mīlētājiem. Latvijas vasara ir īsa un "Summer Sound" ir viens no labākajiem veidiem kā to nosvinēt!

stāsta festivāla direktore Linda Zajarska.

 

Šīs vasaras krāšņākais pludmales festivāls norisināsies Liepājā 28. - 29. jūlijā ar vairāk kā 40 māksliniekiem. Dīdžeju trio "Cheat Codes" no Losandželosas, vācu uzlecošā techno house zvaigzne Felix Jaehn, kā arī franču dīdžejs un producents Klingade parūpēsies par grandiozu elektroniskās mūzikas programmu jūras krastā. Ar savu vērienīgāko šīs vasaras koncertu uz festivāla lielās skatuves uzstāsies Dons, savukārt pamatīgu ballīti garantēs "Bermudu Divstūris." Bez jau nosauktajiem vārdiem festivāla viesus priecēs krāšņa Latvijas mūziķu programma – "Triana Park", "Bandmaster", "Satellites LV", "Sibyl Vane", "Deeper Upper", "Franco Franco", "Skyforger", "My Radiant You", Fakts, "Pienvedēja Piedzīvojumi", "Astro'n'out", Ivo Fomins, "Polifauna" un citi.

 

Pilna festivāla programma atrodama šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!