Supernova 2016 fināls piedāvās plašu izklaides programmu vairākās platformās

Raksta attēls - Supernova 2016  fināls piedāvās plašu izklaides programmu vairākās platformās Publicitātes foto, F64

26.02.2016 / Parmuziku.lv

Supernovas fināla tiešraide būs skatāma svētdien, 28. februārī plkst. 21:25 LTV1 ēterā, kā arī LTV7 ēterā – ar surdotulkojumu, konkursa mājas lapā supernova.lsm.lv HD kvalitātē visā pasaulē. Interneta tiešraidi pārraidīs arī oficiālā Eirovīzijas mājas lapa eurovision.tv.

Plkst. 21:00 sabiedrisko mediju portālā LSM.lv būs skatāms fināla iesildošais raidījums un alternatīvā tiešraide kopā ar grupu Transleiteris. Tās laikā plānotas sarunas ar šova vadītājiem,  žūrijas pārstāvjiem, finālistiem. Savukārt pēc plkst. 21.25, Transleiteris tiešraidē komentēs ekrānā redzamo un iepazīstinās skatītājus ar spilgtākajiem internetā paustajiem viedokļiem un sociālo tīklu pērlēm. Šogad spraigos komentāros dalīsies arī mūzikas eksperts Edgars Raginskis no Latvijas Radio 3 Klasika. Būs arī videokomentāri un intervijas ar finālistiem no radio Pieci.lv Ekspertu paneļa un ētera arhīva.

Latvijas Televīzija (LTV7) pirmo reizi ar surdotulkojumu pārraidīs LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2016 finālu. Tulkojumu zīmju valodā nodrošinās Elza Volonte un Ainārs Ostvalds, tulkojot gan dziesmas, gan visas sarunas un video sižetus, kas būs tiešajā ēterā. Šis būs pirmreizējs projekts LTV vēsturē, un tā realizācijai izmantos jauniegādāto videomiksera pulti.

Surdotulks būs redzams gandrīz pilnā augumā, lai runātu arī viņa žesti un ķermeņa valoda, un viņš neaizsegs ekrānā notiekošo dziesmu konkursu.

Konkursa Supernova 2016 finālā Marta Ritova, grupa Catalepsia, Justs un duets MyRadiantU sacentīsies par uzvaru un ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursu Stokhomā. Uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Fināla tiešraidē uzstāsies arī elektroniskās mūzikas projekts Bandmaster, žūrijas pārstāvis Intars Busulis un dziedātāja Aminata, konkursa Supernova 2015 uzvarētāja. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!