Svens Linga velta dziesmu savam tēvam Gvido Lingam

Raksta attēls - Svens Linga velta dziesmu savam tēvam Gvido Lingam

12.03.2021

Pēc pāragrās leģendārā Gvido Lingas aiziešanas aizsaulē 2020. gada 20. decembrī, viņa dēls Svens Linga sarakstīja dziesmu “Nav grūti, nav viegli”, kurai uzfilmēts arī video.

Svens spēlē grupā The Big Deal, kur kopā ar saviem domu biedriem Kristapu Paulu Reihmani un Danielu Hazenu rada savu mūziku. Svens: “Šī dziesma radās spontāni. Gribēju uzrakstīt kādu dziesmu tētim par piemiņu. Krustēvs Igors Linga atsūtīja teksta uzmetumu un mani tas uzrunāja. Es sāku skatīties dažādus nepabeigtus materiālus, pie kuriem mēs ar tēti kādu laiku strādājām, ar mērķi izlaist jaunu grupas Linga dziesmu. Un tad pēkšņi vienā dienā radās melodija un dziesma. Šī dziesma ir par to, ka turpināšu tēta iesākto, turpināšu viņa ceļu”.

Grupa The Big Deal sastāvs: Svens Linga (vadošā balss, ģitāra), Kristaps Pauls Reihmanis (Bungas), Daniels Hazens (basģitāra, pavadošā balss). Dziesmas producents Gints Stankevičs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!