Svētdien "Gata Ziema un Karaliskās Dekadence" Anglikāņu baznīcā prezentēs "Pēdējo derību"

Raksta attēls - Svētdien "Gata Ziema un Karaliskās Dekadence" Anglikāņu baznīcā prezentēs "Pēdējo derību"

05.10.2016 / Parmuziku.lv

Jau šo svētdien, 9.oktobrī plkst. 20:30 Anglikāņu baznīcā notiks progresīvā pankroka orķestra "Gatis Ziema un Karaliskā dekadence" debijas albuma "Pēdējā derība. Pirmā daļa" prezentācijas pasākums.

"Gata Ziemas un Karaliskās Dekadences” debijas albums ir pirmā daļa no paredzētās "Pēdējās derības" triloģijas. Kā paskaidro apvienības līderis, mūzikas un tekstu autors Gatis Ziema, albuma koncepta pamatā ir fiktīvs mīlasstāsts pašam pret sevi, kurš risinās dialoga formā, manifestējot autora solepsistisko pasaules redzējumu. Visas albuma dziesmas, pēc viņa vārdiem, ir "tapušas trimdā” – šobrīd mūziķis par savu dzīvesvietu ir izvēlējies Grieķijas pilsētu Salonikus. Albumā saklausāmas daudzas austrumu kultūras atsauces, piemēram, uz Nikolaju Gogoli, Antonu Rubinšteinu, Juriju Mamļejevu un citiem.

Albuma "Pēdējā derība. Pirmā daļa” ieraksts tapa 2016. gadā Cēsīs, Hodila rec studijā. Visi orķestra dalībnieki ir profesionāli mūziķi, kuri paralēli piedalās arī citos projektos. Šobrīd sastāvā spēlē Gatis Ziema (komponists, vokāls, ģitāra, aranžija), Māris Rupainis (bass), Matīss Akurāters (bungas, perkusijas), Monta Zalkalne (vijole), Laura Elīza Muskare (vijole),Marta Rācene (alts), Elizabete Balčus (flauta), Armands Eidiņš (trompete) un Andrejs Jastrebinskis (saksofons).

Albuma atklāšanas īpašie viesi būs gangsta-repa apvienība "Origo Boys”, kas pēc Gata Ziemas viedokļa ir Latvijas ši brīža vispatiesākā apvienība, kas precīzi attēlo šobrīd Austrumeiropā esošo situāciju.

Ieeja pasākumā brīva.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!