Svētdien NABAKLAB notiks Vinila plašu diena

Raksta attēls - Svētdien NABAKLAB notiks Vinila plašu diena Foto: pexels.com

08.12.2016 / Parmuziku.lv

Svētdien, 11. decembrī, norisināsies vinila plašu kultūras svētdiena Radio NABA klubā NABAKLAB, kurā tiek aicināti pulcēties gan vinila plašu kultūras entuziasti, kolekcionāri un melomāni.

Jau no plkst: 12.00 kluba durvis būs atvērtas gan pašmāju, gan ārvalstu plašu kolekcionāriem, tirgotājiem un entuziastiem. Jau otro reizi NABAKLAB organizē pasākumu, kurā varēs atrast dažādu vecumu un žanru skaņu plates, ierakstu atskaņošanas iekārtas un vinila plašu kultūrai piederīgiem aksesuāriem.

Šoreiz būs iespējams vērot gan vinila plašu tīrīšanu ar ultraskaņu, gan dažādu atskaņotāju demonstrējumus.

Vinila diena un ar tām saistītās aktivitātes norisināsies līdz plkst: 16.00.  Ieeja klubā bez maksas. Savukārt, no plkst. 20:00 klubā uzstāsies viena no vadošajā Rock’n’Roll mūzikas grupām no Skandināvijas - NiteRain, kopā ar pavadošo grupu no Latvijas Bloody Heels ar progresīvu 80's stila Hard Rock/Glam Metal/Pop Metal/Sleaze Rock. Koncertu organizē CMF Agency. Ieeja koncertā 4.00 EUR.

Papildu informācija rakstot uz un  nabaklab.lv un facebook.com/nabaklab.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!