No ziloņiem uz toņiem: "The Pink Elephant" par nosaukuma maiņu un nākotni

Raksta attēls - No ziloņiem uz toņiem: "The Pink Elephant" par nosaukuma maiņu un nākotni Publicitātes foto

24.07.2017 / Parmuziku.lv

Pazīstamākais pašmāju psihedēliskā roka ansamblis "The Pink Elephant" mainījuši nosaukumu un turpmāk pazīstami kā "The Bad Tones". Līdz ar izmaiņām mūziķi izdevuši arī jaunu singlu un lūkojas ārvalstu auditorijas virzienā.

Līdzās dažiem praktiskiem apsvērumiem, šis ir kā jauns sākums. Mums ir tapis jauns materiāls, kas skanējuma ziņā noteikti atšķiras no iepriekšējā, bet visvairāk tomēr mainīsies grupas tēls un mērķi. Par to vairāk varēs noskaidrot sekojot līdzi mūsu turpmākajām aktivitātēm,

tā par nosaukuma maiņas iemesliem atzīst grupas dalībnieki.

Spriedzes filmas stilistikā ieturētā videoklipa režisors ir daudzsološais Kārlis Lesiņš. Šī nav pirmā reize, kad grupa sadarbojas ar kādu no jaunajiem režisoriem - puiši stāsta, ka izvēle ir bijusi apzināta:

Gada sākumā radās ideja par to, ka vajadzētu atkal realizēt projektu ar kādu jauno režisoru - agrāk jau bijām tā darījuši ar Aleksandru Okonovu. Tā nu sanāca, ka sākām saraksti ar Dominiku, kurš ir arī īsfilmas producents, bet viņš ieteica Kārli. Esam ļoti pateicīgi viņiem abiem un viņu komandai. Rezultāts tik tiešām ir sanācis lielisks, un strādāt ar viņiem uz laukuma bija pavisam jauna pieredze.

Vaicājot par tālākajiem plāniem un jaunu albumu, puiši ir konkrēti un mērķtiecīgi noskaņoti iekarot mūzikas tirgu un klausītāju sirdis Nīderlandē, kur plāno pavadīt turpmāko laiku:

Tā kā mēs visi pārceļamies uz Nīderlandi, lai studētu Amsterdamas un Hāgas konservatorijās, tad arī veltīsim daudz darba, lai mēģinātu ielauzties šī reģiona mūzikas apritē. Darbs nebūt nebūs viegls, bet plāni šobrīd ir jau aptuveni pusotram gadam uz priekšu. Jācer tikai, ka izdosies. Albums būs, bet neko konkrētāku šobrīd nevaram atklāt.

Par godu nosaukuma maiņai 1. augusta plkst. 19.00 klubā "One One" notiks arī īpašs koncerts, kurā ansambļa mūziķi Edvards Broders, Rūdolfs Ozols, Alberts Levics un Kalvis Sležis uzstāsies trīs "setos". Pirms koncerta un starp tā daļām uzstāsies DJ Aleksis Luriņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!