TOM SIMO klausītājiem piedāvāja savu otro singlu „No More”

Raksta attēls - TOM SIMO klausītājiem piedāvāja savu otro singlu „No More”

19.04.2020

Toms Samsons jeb TOM SIMO nāk no Saldus, bet šobrīd Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolā apgūst populāro un džeza mūziku.

Dziesma „No More” tapusi sadarbībā ar WHITE WIDE PRODUCTION (mūziķiem Jāni Narbutu un Gintu Purgali), kā arī Dzintaru Vītolu, kuri sadarbību ar TOM SIMO raksturo, kā ļoti vienkāršu, profesionālu un interesantu.

“Mums patīk, ka viņš var būt muzikāli dažāds, vienlaicīgi ieturot savu stilu un izceļot savu unikālo balss tembru,” norāda White Wide Production pārstāvji.

Mūziķis kļuva pazīstams ar savu pirmo singlu „Tālumā”. Singls ir iekļuvis arī vairāku radio staciju radio apritē. Un, lai arī muzikālā karjera ir tikko sākta, mūziķis ir jau sniedzis vairākus koncertus un devies savā pirmajā mini-tūrē „Neons”.

Kā pats TOM SIMO atklāj: „Jaunā kompozīcija stāsta par dzīves ideāliem un izvēlēm, kuras bieži vien aizved līdz strupceļiem, kad pienāk brīdis, ka ir jāatsakās no visa.”

Singls „No More” no 16. aprīļa pieejams populārākajās straumēšanas vietnēs - Youtube, Spotify, Apple Music un iTunes.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!