Trench Mafia Locco un st4rface kopīgā skaņdarbā "Vēl, Vēl"

Raksta attēls - Trench Mafia Locco un st4rface kopīgā skaņdarbā "Vēl, Vēl" Publicitātes foto

07.08.2021

Ar kopīgu skaņdarbu savus fanus pārsteiguši divi pašmāju reperi no Valmieras - Trench Mafia Locco un st4rface. Viņi klausītājiem nodevuši īstu ballīšu skaņdarbu - ''Vēl, Vēl''.

Trench Mafia Locco ir Latvijas mūzikas scēnā ļoti labi zināms vārds. Viņa kontā ir gandrīz 20 skaņdarbi, kuriem ir vairāk nekā 100 tūkstoši skatījumu YouTube platformā. Populārākā dziesma ''Bez Tevis Nevaru'' strauji tuvojas miljons skatījumu atzīmei.

Savukārt, st4rface ir pazīstams ar tādām dziesmām kā ''Pilsētas Gaismas'' un ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod''. Viņa daiļrade ir dzirdama reizēm arī Latvijas radio stacijās. Piemēram, ''Man Nevajag Vēl Vienu Piedod'' noturējās Radio SWH raidījuma ''Priekšnams'' topā veselus divus mēnešus, nokļūstot sestajā pozīcijā. 

Valmieriešu kopdarbs ir tieši dziesmai šai vasarai un ballītēm, kas patiks jauniešiem. Tas ir melodisks, ļoti skanīgs un kvalitatīvs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!