Tuvojoties Līgosvētkiem, Jānis Stībelis publisko dziesmas “Karogs” videoklipu

Raksta attēls - Tuvojoties Līgosvētkiem, Jānis Stībelis publisko dziesmas “Karogs” videoklipu

21.06.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs Jānis Stībelis pagājušajā nedēļā pabeidzis darbu pie savas nesen tapušās dziesmas “Karogs” videoklipa, un nu to nodod skatītāju vērtējumam.

“Klipā redzama Latvijas brīnišķīgā daba, un, manuprāt, tas varētu iedvesmot cilvēkus pirms Līgosvētku svinēšanas. Lai pacilājošs un jauks arī jums ir šis vasaras laiks, un priecīgus visiem Līgosvētkus!” saka dziedātājs.

 

 

Šī Jāņa dziesma, kam izmantota Edvarta Virzas dzeja un kas dienasgaismu ieraudzīja maija sākumā, ir pirmais singls no mākslinieka topošā albuma, ko dziedātājs iecerējis laist klajā nākamgad par godu Latvijas valsts simtgadei.

 

Strādājot pie dziesmas, Jānim bijusi vēlme, viņaprāt, nepelnīti piemirsto E.Virzas dzeju, ar popmūzikas palīdzību padarīt pazīstamāku tieši jauniešiem.

 

“Latvijas laikā Virza bija cilvēku iemīļots un iecienīts dzejnieks, savukārt mēs zinām tikai viņa “Straumēnus”, ko liek lasīt skolā. Taču arī viņa dzejai būtu vērts pievērst uzmanību!”

Tā pauž dziedātājs, kurš jau oktobrī atkal dosies savā Latvijas koncertturnejā “Sajūti!”, viesojoties Valmierā, Alūksnē, Liepājā un Ogrē.

 

Dziesmas ierakstā piedalījās: Oskars Sproģis – bass, Miķelis Vīte – bungas, Raimonds Macats – taustiņi, Megija Naunikas – papildvokāls, Rihards Lībietis – ģitāra, Jānis Stībelis – vokāls, taustiņinstrumenti, producēšana. Ierakstīja Gints Stankēvičs (“Factory Sound Studios”).

 

Biļetes uz Jāņa Stībeļa koncertturnejas koncertiem var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!