Uz Latvijas mūzikas skatuves sevi piesaka indīroka grupa "The Black Pockets"

Raksta attēls - Uz Latvijas mūzikas skatuves sevi piesaka indīroka grupa "The Black Pockets" Publicitātes foto

27.01.2016 / Parmuziku.lv

Indīroka jaunpienācēji "The Black Pockets" 27. janvārī klausītājus iepazīstina ar savu debijas singlu "As Fast As I Can" un pavasarī gatavojas izdot minialbumu.

Par dziersmu paši mūziķi saka, ka tā muzikāli atšķiras no pavasarī gaidāmā apvienības minialbuma dziesmām. Kompozīcija tapusi samērā spontāni un tekstuāli sākotnēji esot domāta kā joks, tomēr notikums, kas aprakstīts šajā dziesmā, vēlāk patiesi atgadījies ar vienu no grupas dalībniekiem.

Grupu "The Black Pockets" veido četri puiši – Rūdolfs, Jānis, Artūrs un Arturs. Viņi iepazinās koledžā un pēc divus gadus ilgiem eksperimentiem ir nonākuši pie šā brīža skanējuma, ko paši raksturo kā "indie / rock / mazliet psihodēlija". Mūziķi neslēpj, ka iedvesmojušies gan no mūsdienu indie mūzikas māksliniekiem, kā, piemēram, Arctic Monkeys un Vampire Weekend, gan arī no 60-to gadu leģendām – The Kinks, The Beatles un The Who.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!