"Vārnu Laiks Nabaklab: IV" aicina uz sarunu vakaru par Mūzikas izdevniecībām

Raksta attēls - "Vārnu Laiks Nabaklab: IV" aicina uz sarunu vakaru par Mūzikas izdevniecībām Foto: pexels.com

31.10.2016 / Parmuziku.lv

Pirmdien, 14. novembrī plkst.19:00 Nabaklab notiks diskusija par Mūzikas izdevniecībām, apspriežot jautājumus: Vai mūzikas izdevniecība Latvijā ir bizness, hobijs vai dzīvesveids? Vai mūsdienās mūziķim vajag izdevniecību vai šo pašu var izdarīt paši mūziķi?

Diskusijas dalībnieki:

Guntars Račs - Mūzikas ierakstu kompānijas "Mikrofona Ieraksti" viens no dibinātājiem. Bundzinieks grupā "Bet Bet" , dzejnieks. Reizē arī visvairāk kritizētais pašmāju mūzikas industrijas tēls.

Dace Volfa - "I Love You Records" pārstāve. Salīdzinoši maza izdevniecība, bet ļoti aktīva pašmāju roka un indie lauciņā. Viņu paspārnē izdoti "The Sound Poets", Alise Joste, "Laika Suns", "Momend", "Pienvedēja Piedzīvojumi" ieraksti, kā arī Igaunijas grupas - "Ewert And The Two Dragons", "Sibyl Vane" un citi.

Reinis Graudiņš - mūzikas izdevniecības "Mikrofona ieraksti" mūzikas digitālā izplatīšana speciālists, alternatīvās mūzikas portāls "Alternative.lv" redaktors un sociāli ļoti aktīvs jaunietis.

Madars Štramdiers - pārstāv "Radio Naba", "Nabamusic" , "Melo Records". Neatkarīgās mūzikas izdevniecība un radio. Izdotas grupas "Gas of Latvia", "Soundarcade", "Martas Asinis", "Marta Migla", "Oranžās Brīvdienas", "Baložu Pilni Pagalmi", "Stūrī Zēvele" u.c.

Diskusijas sākums pl. 19.00. Ieeja bez maksas.

Sarunu vakars: „Vārnu Laiks Nabaklab” ir radio „Naba” raidījuma „Vārnu Laiks” ārpus ētera aktivitāte, izglītojot, analizējot dažādos ar mūziku saistītos procesus – skaņošanu, mūzikas formatus, videoklipus un citi. Turpinājumā šajā sarunu ciklā – "Autortiesības" , "Mūzikas žurnālisti" , "Koncertu rīkotāju-apmeklētāju kultūra" .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!