Šovasar Velomūzika viesosies Kurzemē

Raksta attēls - Šovasar Velomūzika viesosies Kurzemē Publicitātes foto

13.06.2016 / Parmuziku.lv

Velomūzika norisinās jau piekto gadu. Šajā laikā mūziķi Kārlis Kazāks, Juris Kroičs, Māris Bīmanis, Kaspars Tobis, aktieris Arturs Krūzkops kopā ar draugiem un nejaušiem ceļabiedriem ir piedzīvojuši aizraujošus 2500 kilometrus mūzikas. Arī šogad Velomūzika maina mūziku pret naktsmājām vai, vienkāršāk sakot, rīko akustiskus koncertus naktsmāju devējiem un visiem interesentiem.

25. jūnijā no Kolkas raga startēs šī gada Velomūzikas ceļojums. Tas vedīs pa Kurzemes celiņiem un takām, nonākot tādās vietās kā Košrags, Rinda, Ance, Kaļķi, Nogale, Dārte, Garlene, Lauciene, Griepciems, Valgale, Kaleši, Mordanga, Āpciems, Amjūdze, Cirkale, Rāpati, Vāverciems, Zlēkas, Tērande, Ošvalki, Labrags, Rīva, Apriķi un daudzās citās, kur, cilvēku uzrunāti, mūziķi ir gatavi ne tikai muzicēt, bet arī uzzināt visu par skaistākajām un īpašajām vietām apkārtnē.

Šogad Velomūziku visērtāk satikt un saklausīt būs katru vakaru ap plkst. 20:00,

25. jūnijā Mazirbē pie tautas nama;

26. jūnijā Pāces “Annēs”;

27. jūnijā pie Vandzenes tautas nama;

28. jūnijā Sabiles pilskalnā;

29. jūnijā “Zāgkalnos” Usmas ezera krastā;

30. jūnijā pie Piltenes kultūras nama;

1. jūlijā Jūrkalnes Ugunspļavā;

2. jūlijā pie Kazdangas pils.

Velomūzikas koncertu apmeklējums ir bez maksas.

Es ar nepacietību gaidu 25. jūniju, kad atkal sanāksim kopā, lai dotos piedzīvojumā, kas pastāstīs par mums pašiem par redzētām un nepamanītām vietām, un ļaus piedzīvot citas sajūtas pašu mūzikā. Jau piedzīvotie 2500 kilometri mūzikas tikai dod pārliecību, ka tādi būs vēl,

– sajūtas, pirms došanās Kurzemes ceļos, apraksta idejas autors mūziķis Kārlis Kazāks.

Visērtāk muzikālā brauciena aktualitātēm būs sekot twitter.com/velomuzika, mājas lapā www.velomuzika.com un Radio SWH ēterā. Velomūzikas inventāru pieskata “Gandrs” un palīdzīgu roku sniedz Mārtiņš Knipšis un Valsts kultūrkapitāla fonds.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!