"Very Cool People", Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa jauno albumu prezentēs Lietuvā

Raksta attēls - "Very Cool People", Edavārdi, ansis un Kristīne Prauliņa jauno albumu prezentēs Lietuvā Publicitātes foto

09.03.2020

Latvijas džezfanka grupa "Very Cool People" kopā ar reperiem Edavārdi un ansis, kā arī dziedātāju Kristīni Prauliņu, izdos jaunu albumu - "Koncertprogramma Pa Apli". Vispirms tas tiks prezentēts kaimiņvalstī Lietuvā - 21. martā leģendārajā Viļņas klubā "Tamsta".

VCP tādējādi sev tipiski jautrā un nedaudz ironiskā veidā nolēmuši pārbaudīt mūsu dienvidkaimiņu grupas fanu pacietību un toleranci, jo pērn tapusī koncertprogramma ieskaņota latviešu valodā. Tās tituldziesma bija hits ne tikai Latvijā, bet guva atzinību arī Lietuvā. Tagad lietuvieši varēs iepazīties arī ar pārējām VCP hiphopa programmas dziesmām.

"Visi bijām uz viena viļņa un nolēmām uztaisīt kopīgu koncertprogrammu," atminas grupas līderis Elvijs Grafcovs. "Katram no mums ir savas spēcīgas mūziķu karjeras un savi mērķi, taču nolēmām apvienoties un nobliezt dažus lieliskus kopkoncertus! Uz skatuves un attiecīgi arī publikā izdevās rast gan lielu jautrību, gan citas ļoti foršas emocijas”.

Vai VCP, Kristīnei Prauliņai un jo īpaši latviski repojošajiem Edavārdiem un ansim izdosies ar jaunā albuma programmu iekustināt arī lietuviešu publiku, katrs pats varēs pārliecināties, dodoties nelielā tūrisma izbraucienā, jo pasākums Viļņā nebūs paredzēts tikai izredzētai lietuviešu publikai un tajā gaidīts ikviens interesents. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas Paysera interneta servisā.

 

"Tā kā esam divas skaitliski nelielas brāļu tautas, jāsāk vienam otru saprast labāk, tādēļ mēģināsim ieinteresēt dienvidkaimiņus latviešu hiphopā," spriež Elvijs. "Šobrīd hiphops nacionālajās valodās devies uzvaras gājienā pa Eiropu. Kā labus piemērus var minēt ukraiņu hiphopa lēdiju Alyona Alyona un islandiešu meiteņu grupu "Reykjavíkurdætur"."

21. marta pasākumā kopā ar Latvijas māksliniekiem uzstāsies arī lietuviešu freestyle battle čempions MC Jama. Bez Edavārdiem, anša, Kristīnes Prauliņas un ģitārista Elvija Grafcova uz Viļņas skatuves kāps arī tenorsaksofonists Māris Jēkabsons, baritonsaksofonists  Kristaps Lubovs, tromboniste Laura Rozenberga, trompetists Oskars Ozoliņš, taustiņinstrumentālists  Māris Vitkus, sintezatoru pārzinātājs Andris Kauliņš, basists Jānis Olekšs un bundzinieks Andris Buiķis.

 

Rīgā grupa albumu kopā ar jau minētajiem draugiem un skatuves kolēģiem prezentēs lielkoncertā 28. martā "Hanzas peronā". Tajā būs dzirdamas dziesmas no jaunā albuma, kā arī vēl nedzirdēti garadarbi. Ar grupu Rīgā uz skatuves kāps arī jau minētais īpašais viesis no Lietuvas - MC Jama. Pirms grupas uzstāsies Latvijas skrečošanas šovu meistars DJ Aspirīns.

Biļetes nopērkamas interneta servisā aula.lv.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!