VIDEO: 300 bundzinieki pārsteidz ar sinhronu Bruno Mars hita izpildījumu. Spēcīgi!

Raksta attēls - VIDEO: 300 bundzinieki pārsteidz ar sinhronu Bruno Mars hita izpildījumu. Spēcīgi! Publicitātes foto

25.07.2017 / Parmuziku.lv

Noskaties, kā 300 bundzinieki ar pilnu atdevi un enerģiju izpilda Bruno Mars hitu "24K Magic"!

Video tapis trešā Baltijas Bundzinieku samita laikā Rīgā. Baltijas bundzinieku samits ir vienīgais bundzinieku saiets ne tikai Baltijā, bet arī visā Ziemeļeiropā. Šī gada pasākums bija īpašs, jo tika veltīts Latvijas simtgadei un ir daļa no valsts svētku iesildīšanas programmas.

"24K Magic", kā arī emocionālo latviešu grupas "The Sound Poets" skaņdarbu "Kalniem pāri" 300 bundzinieku pavadījumā un Baltijas bundzinieku samita 2017 koncerta pilno ierakstu iespējams noskatīties LMT Mājas viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!