VIDEO: Intars Busulis dalās ar pamestā Sanktpēterburgas baznīcā uzņemtu videoklipu

Raksta attēls - VIDEO: Intars Busulis dalās ar pamestā Sanktpēterburgas baznīcā uzņemtu videoklipu Ekrānšāviņš no video

29.11.2017 / Parmuziku.lv

Populārais pašmāju mūziķis Intars Busulis dalījies ar jaunu dziesmu "Веди меня", kā arī videoklipu, kas uzņemts pamestā, izdegušā Svētās Annas luterāņu baznīcā, Sanktpēterburgā.

Kā savā YouTube kanālā raksta mūziķis:

Dziesma, bez šaubām, ir par mīlestību. Mēs to gaidām, nojaušam, taču nekad nezinām, kad tā pienāks un kurp tā mūs novedīs.

Klipa režisors ir Aleksandrs Igudins, kurš līdz šim sadarbojies ar vairākām populārām Krievijas šovbiznesa zvaigznēm. Kopā ar Busuli videoklipā "Веди меня" filmējusies krievu modele Anastasija Volkova.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!