VIDEO: Lauris Reiniks piedāvā ieskatu koncerta tapšanas procesā. Interesanti kadri!

Raksta attēls - VIDEO: Lauris Reiniks piedāvā ieskatu koncerta tapšanas procesā. Interesanti kadri! Ekrānšāviņš no video

03.11.2017 / Parmuziku.lv

Aizvadīti jau trīs koncerttūres “Es domāšu par tevi" koncerti, kuru laikā mūziķis ar savu lielāko hitu parādi viesojas koncertzālēs un kultūras centros visā Latvijā. Mūziķis piedāvā ieskatu tajā, kā norisinās gatavošanās grandiozajiem koncertiem.

Visu novembri un decembri enerģiskie koncertšovi viesosies vēl tādās pilsētās kā Rēzekne, Jēkabpils, Preiļi, Valmiera, Madona, Alūksne, Ādaži un Liepāja. Lielais Rīgas koncerts tiks aizvadīts valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī Kongresu namā, kurā Laurim Reinikam uz skatuves pievienosies arī pārsteigumviesi – dziesmu partneri un partneres, kuru vārdi tiks atklāti jau drīzumā.

Arī ikvienā no tūres pilsētām mūziķa priekšnesumus krāšņos un publiku iekustinās īpaši viesi. Tuvākajā koncertā Rēzeknē tā būs deju studija "Dynamic hit", Ādažos - Edmunda Veizāna deju skola, Valmierā - Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas mūsdienu deju grupa “Flash” un citi aktīvi, enerģiski kolektīvi.

Biļetes visās “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!