VIDEO: Renārs Kaupers piedalās dejiskā "Joka pēc alfabēts" klipā. Mīlīgi!

Raksta attēls - VIDEO: Renārs Kaupers piedalās dejiskā "Joka pēc alfabēts" klipā. Mīlīgi! Ekrānšāviņš no video

23.01.2018 / Parmuziku.lv

Latviešu auditorijas iemīļotajās animācijas filmas "Joka pēc alfabēts" tituldziesmas angļu valodas versijai "Awesome Beetle's Colors" tapis mīlīgs un dejisks video, kurā piedalās arī dziesmas autors Renārs Kaupers. Noskaties!

Starptautiski atzītā animācijas filma tapusi gan latviešu, gan angļu valodā, palīdzot bērniem apgūt alfabētu. Animācijas īsfilmas autore ir māksliniece Indra Sproģe. 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!