VIDEO: Spāņu fani izveido Jenny May "Supernova 2018" dziesmas video

Raksta attēls - VIDEO: Spāņu fani izveido Jenny May "Supernova 2018" dziesmas video Publicitātes foto

02.02.2018 / Parmuziku.lv

Par godu Jenny May dzimšanas dienai dziesmas „Soledad” līdzautori Martin Karl Hägglund, Martin Björn Hanzén, Tim Erik Åström, Michael Javier Hernan Barraza Alfaro izveidojuši dziesmas akustisko versiju, kurai kopā ar spāņu faniem tapis videoklips.

 

Biju ļoti patīkami pārsteigta, man neviens neko iepriekš neteica un nebrīdināja. Vienkārši atsūtīja dziesmu un video. Kas var būt iepriecinošaks svētkos?” sajūsmā ir Jenny May.

Man prieks, ka, piedaloties konkursā „Supernova”, man ir paplašinajies fanu pulks visā Eiropā un ne tikai. Fani raksta vēstules pat no Ķīnas.

"Soledad" tulkojumā no spāņu valodas nozīmē "vientulība". Dziesma ir par attiecību beigām un par jaunas dzīves sākumu. Reizēm mēs vēlamo iztēlojamies kā esošo, taču, saprotot, ka nav jēgas sevi mānīt, varam atdzimt no jauna un piedzīvot daudz ko patīkamu un iepazīt pasauli no jauna.

Ja ar manu mūziku aiz manis paliek pēdas, kuras kādu aizved uz pareizā ceļa, tad noteikti ir bijis vērts dzīvot,

tā Jenny May par dziesmu.

Jenny May ir viena no dziesmu konkursa "Supernova  2018" kandidātēm, kas sacentīsies par lielo balvu – ceļazīmi uz Eirovīziju Portugālē. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!