Vokālā grupa Latvian Voices māmiņdienu atzīmēs ar koncertu Rīgā!

Raksta attēls - Vokālā grupa Latvian Voices māmiņdienu atzīmēs ar koncertu Rīgā!

29.04.2016 / Parmuziku.lv

Vokālā grupa Latvian Voices un vīru a cappella ansamblis Septem Viri no Flandrijas, sadarbībā ar Flandrijas valdības pārstāvniecību aicina uz pavasarīgu koncertu Lielajā Ģildē 8. maijā, plkst. 19.30.

Latvian Voices meitenes šoreiz klausītājus vēlas iepazīstināt ar interesantu jaundarbu, ko radījusi grupas dalībniece Laura Jēkabsone. Tā nosaukums Etnomesa spilgti ilustrē vokālās grupas centienus savā mūzikā sakausēt kora dziedāšanas tradīcijas ar tautas mūzikas elementiem, kā arī pagāniski sakrālo pasaules uztveri. Cikla pamatā tradicionālie latīņu mesas vārdi un Lauras oriģinālmūzika ar tautasdziesmu citātiem.

Savukārt vokālais ansamblis Septem Viri no Flandrijas kā kontrasts Latvian Voices programmai, savā priekšnesumā centīsies sniegt klausītājiem bezrūpīgu atpūtu. Septem Viri  ir jau vairāk nekā ceturtdaļgadsimta garumā pārbaudīta a cappella mūzikas vērtība. Neapšaubāmi augsta līmeņa sniegums, ko viņi paši vienkāršiem vārdiem raksturo kā skaistas mūzikas radīšanu.

Pirmā sadziedāšanās ar latviešu vokālo grupu Latvian Voices notika pagājušajā gadā, kad Latvian Voices uzstājās Septem Viri rīkotajā mūzikas festivālā Stemvork, Toroutas pilsētā Beļģijā. Mūziķu starpā aizsāktā saskanīgā sadarbība šoreiz tiks turpināta, priecējot nu jau Latvijas klausītājus. Tā kā grupu atkaltikšanās notiks māmiņdienā, koncertā paredzēts arī kāds jauks pārsteigums.

Biļetes pieejamas Lielās Ģildes biļešu kasē, Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!