Vultura nāk klajā ar jaunu mūzikas video klipu "Adrenalīns"

Raksta attēls - Vultura nāk klajā ar jaunu mūzikas video klipu  "Adrenalīns" Publicitātes foto

06.03.2024

Turpinot iesākto, un veicinot elektroniskās mūzikas virzību Latvijā Vultura jeb Annija Tīna Kukuka (23) -eksperimentālās elektroniskās mūzikas pārstāve, mūziķe, dziesmu autore un producente ar pseidonīmu Vultura, izaicinot sevi un maksimizējot savu darbaspēku, nākusi klajā ar jaunu dziesmu, kuras nosaukums ir “Adrenalīns”.

Dziesma radīta adarbībā ar producentiem Ričardu Kalniņu (RickHill), Rolandu Prīvertu-Beimo (heywhosthatkid). Dziesmas pēcapstrādi veica Marks Spruģevics (Mauriks). Dziesma tapa sadarbībā ar Vincent Entertainment. Skatāms ir arīdzan dziesmas video klips, kura režisors Raimonds Siliņš (mondeniles). 

Dziesma un video “Adrenalīns” ir par cilvēku mēģināšanu ierobežot tevi. Pārliekus klausoties citos un domājot, ko citi uzskata par tevis paveikto un radīto, notiek sevis ierobežošana. Ir sajūta, ka pazūd autentiskais “Es” un patiesais vēstījums.

Vultura aicina uzdot ikkatram iekšēju jautājumu – Kā būtu bijis, ja es neklausītos / pārāk ļoti neaizdomātos, bet vienkārši darītu? Vultura stingri iesaka pieturēties pie sava, neskriet degunam pa priekšu, bet izvērtēt, kas notiek apkārt un vairāk dzīvot momentā lieki nedomājot par cilvēku viedokļiem. Realitātē, cilvēki, kuri mēģina ierobežot un falsificēt tavu iekšējo “Es”, nozīmē, ka kādam nepatīk, ka tev izdodas, vai arī vēlas līdzināties tev.

Vultura 2023.gadā ieguva Latvijas mūzikas ierakstu “Zelta Mikrofons” 2 gada balvas kā labākā “Debija” un “Elektroniskā/deju mūzika” ar savu debijas solo albumu “Not Your Typical Fairytale”. Vultura ir muzikāls manifests un pārsteigums Latvijas elektroniskās mūzikas vidē. Ar provokatīvo un baudāmo skanējumu, vēljoprojām  Vultura turpina eksperimentēt un apvienot citus žanrus elektroniskajā mūzikā, sniedzot “svaigu” skanējumu kultūrvidē. Ņemot vērā, ka lielākoties dziesmas mūziķe raksta angļu valodā, tagad ir apņēmusies rakstīt arī vairāk dzimtajā valodā.

Kā var noprast, šobrīd māksliniece strādā pie lielāka muzikāla projekta, kas iespējams būs latviešu valodā. Tomēr, lai veicinātu intrigu un neizpaužot pārāk daudz, Vultura ieteiktu sekot līdzi it īpaši, ja elektroniskā mūzika un tā sub-žanri ir interesējoši.

 

Vultura novēl visiem sargāt savu enerģiju un turpināt darīt iesākto, kas rada patīkamas sajūtas un padara ceļu skaidrāku.  

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!