“X faktora” trešās sezonas uzvarētājai Elīnai Gluzunovai iznāk jauna dziesma “Sapņa piepildījums”

Raksta attēls - “X faktora” trešās sezonas uzvarētājai  Elīnai Gluzunovai  iznāk jauna dziesma “Sapņa piepildījums” Foto: Aiga Rēdmane

04.12.2020

Jaunu oriģināl dziesmu “Sapņa piepildījums”, kuras autori ir Reinis Sējāns un Jānis Šipkēvics Jr., izdod TV šova “X faktors” trešās sezonas uzvarētāja Elīna Gluzunova. Šis ir otrais dziedātājas singls “Sony Music Entertainment” paspārnē.

Kā stāsta Elīna, šī dziesma būtībā esot stāsts par viņu: “Jānis Šipkēvics Jr. kā teksta autors un Reinis Sējāns kā mūzikas autors ļoti precīzi atspoguļo manu personību un tās dažādās šķautnes. Šī ir mana pirmā pieredze ar oriģināldziesmas iedziedāšanu un  izpildīšanu, tapēc jūtos patiesi pagodināta! Skaņdarbs ir ļoti sapņains un  rotaļīgs. Tas ļauj man sevī atklāt sievišķīgu trauslumu. Emocijas, kuras rodas  dziesmu klausoties,  es ceru, neatstās vienaldzīgu nevienu. Smaidi un dziedi līdz!”

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!