Yohn Volk un grupa "Simple Man" izdevusi jaunu singlu - "Jau Varbūt Rīt"

Raksta attēls - Yohn Volk un grupa "Simple Man" izdevusi jaunu singlu - "Jau Varbūt Rīt" Publicitātes foto

28.05.2021

Pati dziesma tapusi sadarbībā ar Andreju Halilovu no Kontrabandz, bet dziesmu producēja Aleksandrs Solovjovs no Z Studio. Mūzikas un teksta autors ir Jānis Volkovs.

"Simple Man" pastāv jau 3 gadus un ir zināma kā viena no jaudīgākajām latviešu kaver versiju grupām, uz kuras koncertiem noteikti ir vērts aiziet, bet Yohn Volk, jeb Jānis Volkovs, ir šīs grupas solists, kurš pavisam nesen sācis savu solo karjeru.

"Pats skaņdarbs ir par mūsu iekšējām nesaskaņām, dvēseles sāpēm un nepiepildītām cerībām. Tai pašā laikā dziesmā katram ir iespēja saklausīt arī citus jautājumus un atbildes, brīvs lidojums personīgajā interpretācijā," stāsta projekta dalībnieki. 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!