Ar mīlu pret ozoliem - Young & The Oak People

Raksta attēls - Ar mīlu pret ozoliem - Young & The Oak People Foto: Vitālijs Vinogrādovs

03.02.2016 / Alise Pabērza

Draugu orķestris Young & The Oak People piedāvā jaunu video un aicina uz albuma prezentācijas koncertu.

Šajā sestdienā, 6. februārī, uz sava albuma prezentācijas lielkoncertu aicina ģitārists Reinis Jaunais un viņa draugi, iepriekš bija zināmi kā Draugu orķestris, savukārt tagad savu muzikālo daiļradi klausītājiem piedāvā ar nosaukumu Young & The Oak People. 
 
Uzrunājot grupas santuristu jeb persiešu/turku instrumenta santura spēlētāju Hariju Vagrantu, noskaidroju, ka grupas nosaukuma maiņa saistīta ar jauno albumu Gaišs.
 

Būtībā mēs nolēmām, ka Draugu orķestris vairāk sasaistās ar konkrētu albumu - mūsu iepriekšējo, tādeļ mēs meklējām ko jaunu, nonākot pie secinājuma, ka šis konkrētais nosaukums ir tāds, kas visprecīzāk atspoguļo mūsu antropogēnās slodzes izlīdzinājumu un mūsu kolektīvās zemapziņas ievirzi, kā arī mūsu mīlu pret ozoliem.

 
Uz jautājumu, vai tas nozīmē, ka līdz ar jauno albumu varētu atkal mainīties nosaukums, Harijs atbild lakoniski, ka viss ir ierakstīts zvaignītēs. 
 
Pirms albuma Gaišs prezentācijas koncerta, kuram sekos Young & The Oak People koncerttūre cauri Latvijai, grupa saviem klausītājiem piedāvā noskatīties savu jaunāko videoklipu Laimas dziesmai.
Albuma prezentācijas koncerts notiks 6. februārī, Ģertrūdes ielas teātrī, plkst. 20:00. 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!