Zemsegu Pasaule piedāvā singlu ar pretrunīgu nosaukumu – MDMA

Raksta attēls - Zemsegu Pasaule piedāvā singlu ar pretrunīgu nosaukumu – MDMA Publicitātes foto

14.03.2016 / Parmuziku.lv

Reperis Zemsegu Pasaule, kurš 27. janvārī izdeva singlu un videoklipu "Krusa", no gaidāmā albuma "94", piedāvā otru singlu un klipu ar savdabīgu nosaukumu – MDMA (galvenā sastāvdaļa narkotiskajā vielā "ekstazī").

"Patiesībā, dziesmai sākotnēji bija cits nosaukums, taču tas nesimbolizēja tās noskaņu, raisītās pārdomas un to, ko es centos pateikt. Pati dziesma un tās stāsts ir pielīdzināms MDMA pēcefektam, kad cilvēks pēc ļoti augsta eiforijas un apziņas stāvokļa ir notriekts paralēli pretējā. Dziesma nekādā gadījumā nav vielas propaganda, bet gan kā atgādinājums par mūsu darbību sekām – vienalga, pozitīvām vai negatīvām. Katrs tajā atradīs kaut ko sev un spēs identificēties," tā par dziesmu saka Zemsegu Pasaule.

Klipu filmēja un apstrādāja Dāvids Stūrmanis, kurš iepriekš strādājis arī pie "Krusa" video.

Tā ierakstīta un apstrādāta studijā Dirty Deal Audio.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!