Zināmi visi konkursa "Supernova 2016” pusfinālisti

Raksta attēls - Zināmi visi konkursa "Supernova 2016” pusfinālisti Foto: F64

15.02.2016 / Parmuziku.lv

Svētdienas, 14. februāra vakarā, Latvijas Televīzijas (LTV1) ēterā bija skatāma autoru un izpildītāju konkursa "Supernova” otrā atlases tiešraide, kurā uzstājās desmit dalībnieki.

Konkursantus vērtēja skatītāji un žūrija – Kaspars Roga, Guntars Račs, Ieva Kerēvica un Intars Busulis. Skatītāju balsojumā pārliecinoši uzvarēja Markus Riva, kam sekoja “MyRadiantU”. Savukārt žūrija pusfināla četriniekā nolēma iekļaut Martu Ritovu un Samantu Tīnu.

Šie četri izpildītāji 21. februārī uz "Supernova” pusfināla skatuves stāsies pretī pirmās atlases uzvarētājiem: Justam, grupai "Catalepsia”, Ivo Grīsniņam-Grīslim un Martai Grigalei, kur visi cīnīsies par iespēju iekļūt konkursa fināla četriniekā. Finālā, kas notiks 28. februārī, uzvarētāju noteiks tikai skatītāju balsojums.

Tiem, kuri tika tālāk, tā būs otrā iespēja – tie, kuri pusfinālā spēs parādīt kaut ko jaunu, būs uzvarētāji. Tie, kas nemainīsies - zaudēs.

jautāts, ko no tālāk izvirzītajiem sagaida pusfinālā, lakoniski skaidro žūrijas pārstāvis Guntars Račs.

Konkursa "Supernova 2016” pusfinālisti:

  • Justs „Heartbeat”
  • Catalepsia „Damnation”
  • Ivo Grīsniņš-Grīslis „We Are Te Light”
  • Marta Grigale „Choices”
  • Markus Riva “I Can”
  • MyRadiantU “We Will Be Stars”
  • Marta Ritova “Not From This World”
  • Samanta Tīna “The Love Is Forever”

Ar konkursa "Supernova” palīdzību tiek meklēts hits ar starptautisku potenciālu un harizmātisks izpildītājs, kuram šis konkurss nav tikai pašmērķis, bet gan atspēriena platforma tālākam darbam. "Supernova 2016” uzvarētājs arī dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā dziesmu konkursā "Eirovīzija” Stokholmā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!