Mēnessgaismā atklājas Ilutas paradīze

Raksta attēls - Mēnessgaismā atklājas Ilutas paradīze Publicitātes foto

07.06.2016 / Parmuziku.lv

Naksnīgi romantiskā noskaņā Iluta Alsberga piedāvā noklausīties savu jaunāko dziesmu "Mēnessgaisma", kurai tapis arī videoklips.

"Ar šo dziesmu vēlējos piedzīvot vēlreiz to maģisko vasaras nakti, kad mēnessgaisma bija lieciniece man īpašam notikumam. Vēl joprojām atceros pār pļavām kūpošo miglu, kad gleznaino saulrietu nomainīja zvaigznēs ieskautais pilnmēness. Tas viss notika manos laukos, kur nesen arī tika nofilmēts dziesmas video”, stāsta Iluta. „Novēlu visiem mīlniekiem piedzīvot tādas naktis, kas savieno uz mūžu!”

Dziesmas "Mēnessgaisma" vārdu un mūzikas autore, kā arī tās līdz-producente ir pati Iluta. Ieraksta inženieris un producents ir Rūdolfs Budze (Dj Rudd), māsters Andis Ansons, vibrofonu iespēlējis Mārtiņš Miļevskis.

"Mēnessgaisma" mūzikas video režisore - Zane Gargažina, operators - Mārtiņš Šalmis, video montāža un apstrāde – Mārtiņš Rudzītis.

Iluta Alsberga plašāk pazīstama kā viena no trio “Limonāde” dalībniecēm, kura šā gada pavasarī debitēja, kā solo māksliniece konkursā SUPERNOVA ar dziesmu ”On Hold”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!