Noklausies Ghetto Faktors konkursa uzvarētājas PYØR jauno singlu

Raksta attēls - Noklausies Ghetto Faktors konkursa uzvarētājas PYØR jauno singlu Foto: Ineses Grīnberga

18.05.2016 / Parmuziku.lv

Jaunā latviešu dziedātāja PYØR (īstajā vārdā Taronuhi Hačjana) izdod savu pirmo lielo singlu “Broke My Rules”, kuru producējis Makree.

““Broke My Rules” stāsta par vēlmi būt patiesi mīlētam un cienītam”, par dziesmu stāsta PYØR,”dziesma ir par to īsto un vienīgo personu, ar kuru var smieties, raudāt un kura dēļ Tu uzdrīksties lauzt savus likumus.”

PYØR (PYOR) ir skatuves vārda Taronuhi Hačjanai, kura savas karjeras laikā jau ir uzstājusies festivālā Positivus, uzvarējusi vokālistu konkursā “Ghetto Faktors” un ieguvusi lielu atzinību no Latvijā un Ārzemēs zināmiem mūziķiem. 

Dziesmas mūzikas un vārdu autore ir pati Taronuhi, bet dziesmu proucējis Makree, kurš ir sastrādājies ar tādiem māksliniekiem kā Aminata, Dvines, Linda Leen, Edvard Grieze u.c. 

“Broke My Rules” jau ir ieguvis lielu atbalstu no tādiem mūzikas blogiem kā Hilly Dillow, Mellow un The Most Radicalist.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!