Adeles komiskākie skatuves mirkļi sasmīdinās pat pēdējo īgņu (VIDEO)

Raksta attēls -  Adeles komiskākie skatuves mirkļi sasmīdinās pat pēdējo īgņu (VIDEO) Ekrānšāviņš

05.05.2017 / Parmuziku.lv

Mēs mīlam dziedātājas Adeles muzikālo talantu un mūs līdz asarām sasmīdina viņas lieliskā humora izjūta. Daudz laimes 29. dzimšanas dienā, Adele, 5. maija jubilāre, joku sieva!

Adeles koncerti vienmēr ir emocijām bagāti - aizkustinoši un asprātīgi. Reiz, uz skatuves Adele pamanīja bizbizmārīti un nosauca viņu par savu lielāko fanu. Savukārt no odiem viņai ir paniskas un tomēr ļoti komiskas bailes. Un tad vēl tas ventilators. Īstena komēdija!

Adele ir lieliska stand-up komiķe.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!