VIDEO: Aktieri runāja latviski, tāpēc mēs mēģinājām saprast viņu ķermeņu valodu

Raksta attēls - VIDEO: Aktieri runāja latviski, tāpēc mēs mēģinājām saprast viņu ķermeņu valodu Ekrānšāviņš

05.12.2016 / Parmuziku.lv

Saka vācu grupa "Milky Chance" aizkadru video no dziesmas "Cocoon" videoklipa uzņemšanas laukuma. Videoklipā"Cocoon" filmējušies latviešu aktieri Elīna Vaska, Ivars Puga, Anete Saulīte, Kaspars Zāle, Toms Liepājnieks un Kārlis Derums.

"Dziesma "Cocoon" stāsta par vietu, kuru laiku pa laikam tev vajag apmeklēt, lai izbēgtu no sabiedrības noraidījuma, lai atpūstos un apdomātu savu rīcību. Mūsdienās dzīve skrien ļoti ātri, ka dažreiz tu aizmirsti par to, kam patiešām ir jēga. Dziesma liek uzdot sev pašam jauājumu: ko tu patiešām vēlies darīt? Kāds vēlies būt? Vai tavos spēkos ir sasniegt šo konkrēto prāta stāvokli?" par dziesmu stāsta "Milky Chance" mūziķi.

Noskaties videoklipu pilnā garumā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!