Arvila Lavinja aizrāda Markam Cukerbergam par bezgaumīgo jokošanu

Raksta attēls - Arvila Lavinja aizrāda Markam Cukerbergam par bezgaumīgo jokošanu Publicitātes foto

23.12.2016 / Parmuziku.lv

Viena no pasaulē apspriestākajām grupām ir amerikāņi "Nickelback". Vienprātības nav – visā pasaulē "Nickelback" ir plašs klausītāju loks, tāpat pietiekami daudzi "Nickelback" uzskata par sliktāko rokgrupu. Šie atšķirīgie viedokļi rada iemeslu pajokot.

Un šoreiz par "Nickelback" pajokojis Marks Cukerbergs. Otrdien, Cukerbergs iepazīstināja ar savu palīgu Jarvis, mākslīgā intelekta programmu. Videoklipā Cukerbergs programmu lūdza atskaņot labākās "Nickelback" dziesmas, uz ko Jarvis atbildēja: "Atvaino Mark. Es to nevaru izdarīt. "Nickelback" nav labu dziesmu." Atbilde Cukerbergu apmierinājusi:" Labi. Tas bija tikai tests. Kā būtu, ja tu nospēlētu dziesmas, kas patīk visai mūsu ģimenei?"

Ironiskā replikai atbildi parādā nepalika dziedātāja Arvila Lavinja. Mikroblogošanas vietnē Twitter viņa publicējusi šādu ierakstu:

"Dārgais Mark,

Daudzi cilvēki lieto tevis radītos produktus, daļai tie patīk, daļai nē. Līdzīgi ir ar muzikālo gaumi – tev ir tiesības uz savu viedokli, tomēr tava replika par Nickelback ir bezgaumīga. Ņemot vērā, cik ietekmīga ir tava balss, tev vajadzētu daudz atbildīgāk izsvērt, vai ir vajadzīgs popularizēt izsmiešanu, jo īpaši ņemot vērā to, kas šobrīd notiek pasaulē. "

Ieraksts papildināts ar mirkļbirkām, "saki nē izsmiešanai", "šis joks ir kļuvis vecs", "Nickelback pārdevuši vairāk nekā 50 milionu albumu".

Avots:.msn.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!