BBC uzņēmuši dokumentālo filmu par Daft Punk

Raksta attēls - BBC uzņēmuši dokumentālo filmu par Daft Punk Ekrānšāviņš

23.02.2016 / Parmuziku.lv

Filma "Daft Punk Unchained" stāsta par elektroniskās mūzikas dueta unikālo māksliniecisko pasauli, kurā mūziķi pārvalda pat vismazāko detaļu un prasmīgi slēpj savu īsto identitāti.

Slavenā dueta Daft Punk panākumi ir mērāmi desmitgadēs. Savu darbību viņi sāka deviņdesmitajos grupā ar nosaukumu Darlin'. Tagad robotu maskās tērptie francūži, īstajos vārdos Tomas Bangelters (Thomas Bangalter) un Gajs-Manuels de Home-Kristo (Guy-Manuel de Homem-Christo), ir vieni no svarīgākajiem mūsdienu elektroniskās mūzikas revolucionāriem – to apliecinās gan mūzikas kritiķi, gan pašpasludinātais ģēnijs Kanjē Vests.

BBC dokumentālajā filma Daft Punk Unchained skatītājiem atver durvis uz mūziķu radošajo pasauli. Par francūžiem stāsta citas A-klases zvaigznes- reperis Kanjē Vests (Kanje West), mūzikas producents Farels Vilijams (Pharel Williams), ģitārists Nīls Rodžers (Nile Roger), kurš dzirdams, piemēram, Daft Punk singlā Get Lucky.

Futūristisko, fankmūzikas ritmiem bagāto filmu Daft Punk Unchained var noskatīties BBC mājas lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!