"Black Sabbath" faniem sagādājuši pārsteigumu

Raksta attēls - "Black Sabbath" faniem sagādājuši pārsteigumu Publicitātes foto.

21.01.2016 / Parmuziku.lv

Metālmūzikas ciltstēvu, grupas “Black Sabbath” atvadu tūre “The End” sākas jau 22. janvārī ASV, Čikāgā un beigsies 21.septembrī ASV, Fēniksā, pa vidu, 5. jūlijā, grupa koncertēs arī Latvijā, Arēnā Rīga.

Grupa basģitārists Gīzers Batlers atklājis portālam Billboard - lai gan “The Black Sabbath” nav plānojuši ierakstīt jaunu albumu, faniem ir sagatavots pārsteigums – albums ar astoņām dziesmām. Tās tapušas 2013. gada albuma “13” ieraksta laikā. Albumu varēs iegādāties tikai atvadu tūres koncertos. Savukārt “Black Sabbath” atvadu tūres koncertu repertuāru galvenokārt veidos klausītājiem labi zināmas dziesmas, kuru muzikālās idejas veido smagās mūzikas pamatus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!