Brain.fm: Web serviss, kas palīdzēs tev relaksēties, strādāt un kārtīgi izgulēties

Raksta attēls - Brain.fm: Web serviss, kas palīdzēs tev relaksēties, strādāt un kārtīgi izgulēties Ekrānšāviņš

20.07.2016

Iekaro un pārvaldi savu prātu!

Mūzika un tās skaņas spēj ietekmēt mūsu garastāvokli, koncentrēšanās spējas, miegu un citus bioloģiskos rādītājus. Nereti tāpēc ir grūti pastrādāt darbā, vai arī pēc stresa pilnas dienas miegs ir pazudis un nakts – negulēta. 

Kāds jauns uzņēmums domā, ka ir atradis risinājumu šai problēmai. Brain.fm ir izveidojuši platformu, kurā tiek atskaņota īpaši veidota mūzika. Tā palīdz prātam veiksmīgāk darīt kādu no trīs lietām: koncentrēties, relaksēties vai atpūsties miegā. Brain.fm apgalvo, ka šī mūzika satur frekvences, kuras ir pietuvinātas smadzeņu viļņu frekvencēm, lai varētu panākt kādu no trim vēlamajiem efektiem. 

Lai arī kur tu šobrīd atrastos, iesaku tev izmēģināt šo servisu! 

Vairāk: Brain.fm

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!