Bruno Mars: Varat to saukt par manu pirmo singlu, bet es to saucu par ielūgumu uz ballīti

Raksta attēls - Bruno Mars: Varat to saukt par manu pirmo singlu, bet es to saucu par ielūgumu uz ballīti Ekrānšāviņš

07.10.2016 / Parmuziku.lv

Mūzikas kritiķu slavētais un starptautisku atzinību guvušais Bruno Mars atklāj savu pirmo dziesmu “24K Magic” (izrunājams kā divdesmit četru karātu maģija / twenty-four karat magic/) no gaidāmā albuma ar tādu pašu nosaukumu,kas tiks izdots 18. novembrī.

Singlu “24k Magic” papildina dziesmas video, ko producējis pats Bruno Mars un Kamerons Dudijs (Cameron Duddy), ar ko Mars sadarbojas jau ilgāku laiku. Trakulīga ballīte Las Vegasā ar noslēgumu, kur pats Bruno brauc ar ūdensmotociklu pa slaveno Bellagio strūklaku.

Bruno Mars ir saņēmis 20 Grammy nominācijas un vairākas Grammy balvas. Kritiķu atzinīgi novērtētais dziesmu autors, producents un mūziķis ir pārdevis vairāk kā 169 miljoni singlu visā pasaulē, kas padara viņu par visu laiku labāk pardoto mākslinieku. Pavisam nesen Bruno Mars atradās pasaules topu virsotnē ar hitu “Uptown Funk”. Pasaules hits ir ilgāk pabijušais Billboard "Hot 100" singlu virsotnē mūsdienās. Tā pat “ Uptown Funk” sagadāja Bruno Mars trīs Grammy balvas, tostarp visu kāroto Gada Ieraksta balvu. Arī dziesmas video tika nominēts piecām nominācijām un ieguva – MTV Best Male Video.

Februārī Bruno Mars kāpa uz "Super Bowl Halftime" skatuves, lai uzstātos kopā ar Beyoncé un "Coldplay".

Pēc  "Billboard" datiem, Bruno Mars  sasniedza Hot 100 topa virsotni ātrāk kā jebkurš cits vīriešu kārtas izpildītājs, kopš Elvisa Preslija laikiem. Kā dziesmu autoram, izpildītājam un producentam Bruno Mars ir iespaidīgs “Hot 100” katalogs – kopā 22 hiti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!