Moldāvu mūzikas projekts pārsteidz pasauli

Raksta attēls - Moldāvu mūzikas projekts pārsteidz pasauli Ekrānšāviņš

06.06.2016 / Parmuziku.lv

Projekta "Carla’s Dreams" dziesma “Sub Pielea Mea” ātriem soļiem ierindojusies pasaules mūzikas topos un Shazam Global charts 15. vietā.

"Carla's Dreams" ir Moldāvu projekts, kas aizsākās jau 2012. gadā. Grupa sastāv no anonīmiem dalībniekiem, kas izpilda dziesmas rumāņu, krievu un angļu valodās. Koncerta laikā grupas līderis neatklāj savu idenditāti – slēpjoties aiz maskas, saulesbrillēm un kapuces. Grupas skanējums apvieno vairākus mūzikas stilus, ieskaitot, hip-hop, džezu, roku un popu.

"Carla’s Dreams" panākumi dažādos topos: #1  iTunes Krievijā,  #1  Apple Music ; #5  iTunes Ukrainā.

Shazam Charts: #15 Global chart; #1 Krievija; #1 Ukraina; #1 Baltkrievijā. Arī Baltijā Shazam: Igaunija- #17; Latvija – #15; Lietuva - #10.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!