CHARLI XCX izziņo jaunu albumu 'how i'm feeling now', kas tiks radīts pašizolācijā

Raksta attēls - CHARLI XCX izziņo jaunu albumu 'how i'm feeling now', kas tiks radīts pašizolācijā

07.04.2020

Charli XCX online platformā Zoom klātesot 1000 faniem, sniedza paziņojumu par nodomu izdot pašizolācijā radīto albumu “how I'm feeling now”.

“Palikt pozitīvā noskaņojumā man iet roku rokā ar palikšanu radošā procesā un tāpēc  nolēmu šo laiku, kas mums visiem jāpavada pašizolācijā, veltīt jauna albuma radīšanai. Es izmantoju tikai tos instrumentus, kas man ir pieejami gan, lai radītu mūziku, gan albuma noformējumu, gan visus video…visu! Tā teikt DIY (Do It Yourself) projekts. Visu procesu vēlos atvērt jums vērošanai, publicēšu demo, acapellas, izlikšu jūsu apskatei sarunas ar dažādiem sadarbības partneriem, kurus piesaistīšu tiešsaistē. Rīkošu Zoom konferences, lai uzzinātu jūsu domas! Tuvākā laikā izziņošu e-pasta adresi, uz kuru varēsiet sūtīt savus bītus un atsauksmes…viss process būs ļoti atvērts un radošs.”

 “Albums tiks izdots jau 15. maijā, kas ir visai ātri un sākšu jau tagad no pulnīgas nulles, līdz ar to ceru pagūt. Albuma nosaukums patlaban ir ‘how i’m feeling now’. Esmu nepacietīga sākt šo projektu un dalīties procesā ar visiem jums!”

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!