Charli XCX jauns singls “After The Afterparty” kopā ar Lil Yachty

Raksta attēls - Charli XCX  jauns singls “After The Afterparty” kopā ar Lil Yachty Publicitātes foto

28.10.2016 / Parmuziku.lv

“After The Afterparty” - līdz ar Charli XCX dzirdama Atlantā dzimusī, talantīgā un uzlecošā hip-hop zvaigzne Lil Yachty. Dziesmu producējuši FRED (Raye) un Stargate (Rihanna) ka arī SOPHIE (PC Music). Šis ir pirmais singls no Charli XCX gaidāmā albuma.

" After The Afterparty"  ir dziesma par nebeidzamu ballīti šajā dzīvē un vēl pec tās, nebeidzami. Ikviens ir aicināts! Lil Yachty, citi enģeļi, visi visā pasaulē, tikai līdzi nesiet labi daudz šampanieša,

ar smaidu dalās Charli XCX.

Lielbritānijā dzimusī Charlotte Aitchison, aka Charli XCX, savu vietu popmūzikas zvaigžņotajās debesīs ir nostabilizējusi pēdējos četros gados, strauji uzlecot un, pierādot, ka ir ievērības cienīga ar vien radot jaunus Nr. 1 hitus! 

The Sesac ‘Songwriter of the Year’ (2013), Billboard ‘Hitmaker of the Year’ (2014) un NME ‘British Solo Artist’ (2016) - uzskaitot, tikai dažas no balvām. Šī gada februārī Charli XCX atklāja savu ierakstu kompāniju  ‘Vroom Vroom Recordings’ (Atlantic Records UK meitas kompānija) tāpat arī savu eksperimentālo "Vroom Vroom EP" (producēja SOPHIE). Dziedātājai ir savs  Beats1 radio šovs ‘The Candy Shop’, kurā tiek atskaņoti viņas miksi un studijā viesojās dažādas slavenības, ieskaitot Princi Hariju. Vēl Charli XCX kontā ir TV dokumentālā filma par dzimumu līdztiesību mūzikas industrijā ( ‘The F Word and Me’), vienvārdsakot, Charli XCX nav apstādināma!

Kritiķu atdzītais debijas albums True Romance (2013), kam seko otrais studijas albums SUCKER (2015), ierindojas UK/USA Top 10 un seši miljoni pārdotas singla “Boom Clap” kopijas. Arī filmas "The Fault in Our Stars", skaņu celiņā. Dziesmai šobrīd ir Platīna satuss Amerikā, Austrālijā un Kanādā, bet zelta statuss UK.  “Break the Rules” (Top 10  Austrājā un Vācijā)  “Doing It” feat. Rita Ora,  UK Top 10, un visbeidodzot “Famous”   ar videoklipu, kas tiek spēlēts YouTube Awards ceremonijā. Papildus savām hitu dziesmām Cahrli XCX piedalās Ty Dolla $ign’s klubu hitā “Drop That Kitty”, bija galvenais iesildītājmākslineks  Katy Perry Eiropas Tūrē un yztāšanās MTV European Music Awards!

Tikai 24 gadu vecumā Charli pelnīti saņem atzinību gan kā komponiste, gan izpildītāja. Pasaules lielākie pop izpildītāji ir aicinājuši Charli piedalīties dziesmu radīšanā, taj'a skaitā Riana, Gvena Stefani un Britnija Spīrsa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!