Deviņdesmitajos dzimušie, lieliskas ziņas jums - Backstreet Boys atgriežas.

Raksta attēls - Deviņdesmitajos dzimušie, lieliskas ziņas jums - Backstreet Boys atgriežas. Youtube ekrānšāviņš

04.04.2016

Daži gan teiks, ka nekur īsti jau viņi nemaz arī nebija pazuduši.

Backstreet Boys ir bijusi viena no visu laiku veiksmīgākajām puišu popgrupām, kura lauza daudzu jo daudzu  deviņdesmitajos gados dzimušo meiteņu sirdis. Tagad grupa ir paziņojusi, ka Las Vegasā uzstāsies ar 9 koncertiem, kuri būšot kā testa versija viņu iespējamai koncerttūrei visā pasaulē. 

Puiši arī neslēpj baumas par iespējamu kopīgo koncerttūri ar pasaules leģendārāko meiteņu popgrupu Spice Girls. Turklāt, lai šīs visas ziņas padarītu vēl iespaidīgākas - izrādās, ka Backstreet Boys šobrīd strādā arī pie sava jaunākā studijas albuma. Jāpiemin, ka viņu pirmais studijas albums iznāca akurāti pirms divdesmit gadiem! 

Starp citu, grupas uzstāšanās Las Vegasā būšot arō virtuālas, kas nozīmē, ka ikviens grupas fans jebkurā brīdī varēs doties un izbaudīt Backstreet Boys koncertu. Līdz šim šādas uzstāšanās ir izveidojušas tādas zvaigznes kā Britnija Spīrsa un Dženifera Lopesa.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!