Die Antwoord laiž klajā videoklipu dziesmai "Banana Brain"

Raksta attēls - Die Antwoord laiž klajā videoklipu dziesmai "Banana Brain" Ekrānšāviņš

02.09.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Banana Brain" ir pirmais singls no gaidāmā LP "Mount Ninji and Da Nice Time Kid".

Grupa Die Antwoord klausītājiem nodevuši vērtēšanai gaidāmā albuma pirmās dziesmas videoklipu - "Banana Brain". Videoklipa režisori ir Ninja un Terence Neale. 

Video sākas ar to, ka ¥o-landi Vi$$er vecākiem tīši iebaro kaudzi ar miega zālēm un dodas uz ballīti visas nakts garumā ar Ninja. Kas notiek tālāk? Tas tev noteikti ir jāredz! 

Vairāk par albumu lasi šeit.


Die Antwoord - Banana Brain:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!